7/24 ACİL KURYE
0545 320 17 18
AVRUPA
0212 320 17 18
ANADOLU
0216 614 02 18
acil kurye

Aceleniz Varsa Avcılar Moto Kurye Var

Bireysel veya kurumsal müşterilerimiz bazen firmamıza yönlendirdikleri kurye taleplerinde çok kısa bir sürede adresine ulaştırılması gereken bir gönderi için hizmet almak istemektedir. Bu gibi bir durumda çok acil bir gönderi hizmeti sunulması için firmamız özel olarak acil kurye yöntemi kullanılmaktadır. Bu yöntemin sunulmasında firmamızın en nitelikleri ve tecrübeli moto kurye personelleri adreslerine ulaşarak gönderiyi teslim almakta ve maksimum 2 saat içerisinde adresine ulaştırmaktadır. Bu noktada Avcılar moto kurye hizmetleri en hızlı ulaşımı sağlayarak bireysel ve kurumsal müşteriler için yüksek bir memnuniyet oluşturmaktadır. Bu durumun sürdürülmesi için firmamız sürekli bir şekilde aynı niteliklere sahip olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir.

365 Gün Boyunca Avcılar Motor Kurye Hizmetleri

Yılın 365 günü bireysel müşterilerin veya kurumsal müşterilerin gönderi ihtiyaçları bulunabilir. Bu ihtiyaçların karşılanması için kendi imkanlarıyla işlemlerini gerçekleştiremeyecek müşterilerimiz için kurye hizmetleri yılın her günü sunulmaktadır. Öyleki Avcılar motor kurye hizmetleri müşteriler tarafından hafta sonları, resmi tatil günleri ve bayram günleri dahil olarak her gün alınabilir. Hatta özel günlerde ve tatil günlerinde özellikle gönderilmesi istenilen gönderiler için kurye hizmetlerinin alınması mümkündür. Bu koşulun oluşturulması için özel günlerde dahi firmamız tarafından acil bir şekilde gönderileri yerine ulaştıran personellerimiz vardiyalı bir şekilde hizmet sunmaktadır. Müşterilerimiz istedikleri her gün en acil şekilde kurye hizmetlerimizden faydalanabilirler.

Gece Saatlerinde Acil Avcılar Motorlu Kurye

Gün içerisinde verilen kurye hizmetleri sonrasında işletmemiz tarafından mesainin tamamlandığı ve işlemlerin bitirildiği düşünülebilir. Fakat Avcılar gibi büyük ve kalabalık bir ilçede kurye hizmetleri günün her saatinde sunulması gereken bir hizmettir. Buna bağlı olarak gece saatlerinde dahi olsa müşterilerimiz Avcılar motorlu kurye hizmetlerini Çok acil bir şekilde talep edebilirler. Fazla bir süre bulunmadan yerine ulaştırılması gereken gönderiler için sunduğumuz hizmetlerde en hızlı ulaşımı sağlayacak tecrübeli personeller yönlendirilmektedir. Bu işlemlerde kurye personelleri tarafından motosiklet ile taşınabilecek boyutlarda olan ve yasal çerçeveler dahilinde bulunan tüm gönderiler sorunsuz ve güvenli bir şekilde adreslerine taşınabilir.

0212 320 17 18